Čas na serveru 22:54:12

Akt

Id: 84304

Akt

  •  / Akt / Václav Špála
  •  / Akt / Václav Špála
  •  / Akt / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1428x

Vyvolávací cena:

5 200