Čas na serveru 22:29:42

Akt I.

Id: 217907

Akt I.

  •  / Akt I. / Václav Špála
  •  / Akt I. / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 31,2 x 24,4 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3239x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 53