Čas na serveru 07:26:17

Akt II.

Id: 217908

Akt II.

  •  / Akt II. / Václav Špála
  •  / Akt II. / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 35,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2585x

Vyvolávací cena:

10 500