Čas na serveru 21:42:36

Akt III.

Id: 217909

Akt III.

  •  / Akt III. / Václav Špála
  •  / Akt III. / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, velikost listu 40,7 x 29,2 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2010x

Vyvolávací cena:

23 500

Příhozy: 54