Čas na serveru 08:30:08

Akt stojící ženy

Id: 372501

Akt stojící ženy

  •  / Akt stojící ženy / Václav Špála

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 2439x

Vyvolávací cena:
12 000

44 000

2022,09-1,13,20,46,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18