Čas na serveru 02:28:29

Akt stojící ženy

Id: 372501

Akt stojící ženy

  •  / Akt stojící ženy / Václav Špála

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 5320x

Vyvolávací cena:
12 000

185 000

Účastníci: 31

Příhozy: 101