Čas na serveru 21:34:47

Autoportrét

Id: 342007

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 204x

Vyvolávací cena:

10 500

2022,02-1,21,19,34,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu