Čas na serveru 21:48:18

Autoportrét

Id: 8204

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Václav Špála

tuž/papír, rozměr 20,3 x 16 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav, majitelé získali darem od sestry autora Evy Špálové-Váchalové

zobrazeno: 1254x

Vyvolávací cena:

3 900