Čas na serveru 05:52:38

Baletka

Id: 344305

Baletka

  •  / Baletka / Václav Špála
  •  / Baletka / Václav Špála
  •  / Baletka / Václav Špála

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1914x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 48