Čas na serveru 15:30:34

Čekající dívka

Id: 312604

Čekající dívka

  •  / Čekající dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 922x

Vyvolávací cena:

13 555