Čas na serveru 13:46:03

Čtyři jablka a jedna hruška

Id: 401302

Čtyři jablka a jedna hruška

  •  / Čtyři jablka a jedna hruška / Václav Špála

olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis a osobní dopis původnímu majiteli, uvedeno v soupisu díla Václava Špály na str. 145, pod č. 1724

zobrazeno: 18224x

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Účastníci: 27

Příhozy: 92