Čas na serveru 21:59:26

Děvče

Id: 18802

Děvče

  •  / Děvče / Václav Špála
  •  / Děvče / Václav Špála
  •  / Děvče / Václav Špála
  •  / Děvče / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt, velikost listu 35,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, sběratelské razítko zahradního architekta J. Vaňka, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1968x

Vyvolávací cena:

8 300