Čas na serveru 09:48:56

Dívčí akt

Id: 317303

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Václav Špála
  •  / Dívčí akt / Václav Špála
  •  / Dívčí akt / Václav Špála

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 7428x

Vyvolávací cena:
4 800

47 000

Účastníci: 18

Příhozy: 58