Čas na serveru 03:14:32

Dívčí akt

Id: 317303

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Václav Špála
  •  / Dívčí akt / Václav Špála
  •  / Dívčí akt / Václav Špála

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 33 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2374x

Vyvolávací cena:
4 800

11 500

2021,08-1,30,19,42,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu