Čas na serveru 22:09:49

Dívčí akt

Id: 329115

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Václav Špála
  •  / Dívčí akt / Václav Špála
  •  / Dívčí akt / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, na listu jsou znatelné stopy stáří, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5562x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 62