Čas na serveru 11:05:54

Dívčí akt (v rozpuku)

Id: 199002

Dívčí akt (v rozpuku)

  •  / Dívčí akt (v rozpuku) / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 40,5 x 29,1 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

zobrazeno: 4667x

Vyvolávací cena:

16 500