Čas na serveru 09:07:25

Dívčí akt (v rozpuku)

Id: 490503

Dívčí akt (v rozpuku)

  •  / Dívčí akt (v rozpuku) / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1355x

Vyvolávací cena:

12 500