Čas na serveru 14:34:00

Dívčí půlakt

Id: 293803

Dívčí půlakt

  •  / Dívčí půlakt / Václav Špála

akvarel/papír rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno monogramem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 2282x

Vyvolávací cena:

39 000

Účastníci: 19

Příhozy: 66