Čas na serveru 06:54:18

Dívka

Id: 258708

Dívka

  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2311x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 54