Čas na serveru 13:38:17

Dívka

Id: 278209

Dívka

  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:

17 500