Čas na serveru 13:19:58

Dívka

Id: 388504

Dívka

  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, viditelný rozměr 39 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:

26 000