Čas na serveru 18:41:04

Dívka

Id: 40702

Dívka

  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála
  •  / Dívka / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6547x

Vyvolávací cena:

14 000