Čas na serveru 11:42:51

Dívka myjící si vlasy

Id: 388902

Dívka myjící si vlasy

  •  / Dívka myjící si vlasy / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1951x

Vyvolávací cena:

34 000

Účastníci: 22

Příhozy: 50