Čas na serveru 14:16:06

Dívka na levoboku

Id: 78106

Dívka na levoboku

  •  / Dívka na levoboku / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3178x

Vyvolávací cena:

16 500