Čas na serveru 15:18:05

Dívka s košem

Id: 36303

Dívka s košem

  •  / Dívka s košem / Václav Špála

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 12 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, volně loženo, nerámováno, získáno z pozůstalosti V. J. Hnízda

zobrazeno: 1183x

Vyvolávací cena: