Čas na serveru 12:31:32

Dívka u vody

Id: 259201

Dívka u vody

  •  / Dívka u vody / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování včetně razítka Ministerstva lidové osvěty viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

zobrazeno: 6717x

Vyvolávací cena:
11 000

160 000

Účastníci: 19

Příhozy: 94