Čas na serveru 22:47:00

Dívka u vody

Id: 309606

Dívka u vody

  •  / Dívka u vody / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2389x

Vyvolávací cena:

15 500