Čas na serveru 05:39:22

Dívka v krajině

Id: 381408

Dívka v krajině

  •  / Dívka v krajině / Václav Špála

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1838x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 61