Čas na serveru 23:15:03

Dívka v sukni

Id: 299405

Dívka v sukni

  •  / Dívka v sukni / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2043x

Vyvolávací cena:

21 000

Účastníci: 19