Čas na serveru 08:43:56

Domluva

Id: 102101

Domluva

  •  / Domluva / Václav Špála
  •  / Domluva / Václav Špála
  •  / Domluva / Václav Špála

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, signováno vlevo dole, datováno 20, lehce pomačkaný list, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2052x

Vyvolávací cena:

4 700