Čas na serveru 19:08:54

Dvě hrušky a jedno jablko

Id: 451201

Dvě hrušky a jedno jablko

  •  / Dvě hrušky a jedno jablko / Václav Špála

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 19,5 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, drobné oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu díla na str. 56 pod č.315

zobrazeno: 10490x

Vyvolávací cena:
55 000

270 000

Účastníci: 22

Příhozy: 67