Čas na serveru 02:17:21

Erotikon

Id: 199001

Erotikon

  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála

soubor sedmi kolorovaných linorytů, 1927, akvarel, linoryt, papír, k tomuto souboru přidán samostatný akvarel Akt dívky, rozměr každého listu cca 28 x 21 cm, vše značeno a datováno, na deskách věnování viz foto, drobné poškození desek, kompletní informace publikovány v knize Václav Špála "Mezi avantgardou a živobytím"

zobrazeno: 2677x

Vyvolávací cena:
20 000

130 000

Příhozy: 83