Čas na serveru 13:21:51

Erotikon

Id: 235907

Erotikon

  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála
  •  / Erotikon / Václav Špála

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 878x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 59