Čas na serveru 18:56:23

Hlava

Id: 1077

Hlava

  •  / Hlava / Václav Špála

kresba tuží/papír, rozměr 22,4 x 18 cm, signováno vpravo dole monogramem VŠ, datováno 013, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 2584x

Vyvolávací cena:

6 000