Čas na serveru 14:52:43

Hora Říp

Id: 378303

Hora Říp

  •  / Hora Říp / Václav Špála
  •  / Hora Říp / Václav Špála
  •  / Hora Říp / Václav Špála
  •  / Hora Říp / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 51,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1993, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6430x

Vyvolávací cena:
9 000

165 000

Příhozy: 75