Čas na serveru 18:33:25

Hrad Kost

Id: 351305

Hrad Kost

  •  / Hrad Kost / Václav Špála
  •  / Hrad Kost / Václav Špála
  •  / Hrad Kost / Václav Špála
  •  / Hrad Kost / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně dedikace obrazu včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4766x

Vyvolávací cena:
6 000

95 000

Účastníci: 26

Příhozy: 106