Čas na serveru 07:28:24

Konvalinky ve džbánku flekatém

Id: 363501

  •  / Konvalinky ve džbánku flekatém / Václav Špála

olej/plátno, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno monogramem s datací 28 vlevo dole, novodobě rámováno, na zadní straně číslo 350 ze soupisu díla autora, kde je tento obraz jmenovitě uveden viz foto

zobrazeno: 1435x

Vyvolávací cena:
9 500

305 000

2022,05-1,17,21,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 50