Čas na serveru 07:48:22

Konvalinky ve džbánku flekatém

Id: 363501

  •  / Konvalinky ve džbánku flekatém / Václav Špála

olej/plátno, rozměr viditelný 39 x 29 cm, značeno monogramem s datací 28 vlevo dole, novodobě rámováno, na zadní straně číslo 350 ze soupisu díla autora, kde je tento obraz jmenovitě uveden viz foto

zobrazeno: 3739x

Vyvolávací cena:
9 500

400 000

Příhozy: 70