Čas na serveru 19:50:41

Konvalinky ve váze

Id: 365002

Konvalinky ve váze

  •  / Konvalinky ve váze / Václav Špála

olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 6223x

Vyvolávací cena:

67 000

2022,07-1,18,20,50,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 18

Příhozy: 55