Čas na serveru 07:09:30

Konvalinky ve váze

Id: 365002

Konvalinky ve váze

  •  / Konvalinky ve váze / Václav Špála

olej/karton, rozměr 20 x 15,4 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 7885x

Vyvolávací cena:

145 000

Účastníci: 21

Příhozy: 87