Čas na serveru 10:41:18

Koupající se dívka

Id: 319804

Koupající se dívka

  •  / Koupající se dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1761x

Vyvolávací cena:
1 800

26 000