Čas na serveru 02:48:08

Koupající se dívka

Id: 360801

Koupající se dívka

  •  / Koupající se dívka / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 28 x 22cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4194x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 51