Čas na serveru 21:31:31

Koupající se dívka

Id: 374604

Koupající se dívka

  •  / Koupající se dívka / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 15 cm, značeno vpravo dole monogramem s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:

34 000