Čas na serveru 15:11:47

Koupání

Id: 281801

Koupání

  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr listu cca 30 x 40 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, v ploše drobné hnědé tečky, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 10678x

Vyvolávací cena:

72 000

Účastníci: 27

Příhozy: 72