Čas na serveru 21:27:20

Koupání

Id: 338801

Koupání

  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála

akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 29,3 x 35,8 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

zobrazeno: 7686x

Vyvolávací cena:
11 000

315 000

Účastníci: 19

Příhozy: 101