Čas na serveru 14:58:10

Koupání

Id: 132201

Koupání

  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála
  •  / Koupání / Václav Špála

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 42 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, ve spodní části poškozeno tekutinou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4636x

Vyvolávací cena: