Čas na serveru 16:12:53

Krajina

Id: 375401

Krajina

  •  / Krajina / Václav Špála
  •  / Krajina / Václav Špála
  •  / Krajina / Václav Špála

olej/lepenka, rozměr viditelný 17 x 13,2 cm, značeno monogramem a datováno tužkou vpravo dole, poškozený rám, na obraze drobné nedostatečnosti, stav viz foto, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1960x

Vyvolávací cena:

36 000