Čas na serveru 21:11:23

Krajina

Id: 63204

Krajina

  •  / Krajina / Václav Špála
  •  / Krajina / Václav Špála

kolorovaný dřevoryt/papír, velikost tisku 14,5 x 10,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, původní stav, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3185x

Vyvolávací cena:

11 500