Čas na serveru 17:06:20

Krajina s rybníkem

Id: 426706

Krajina s rybníkem

  •  / Krajina s rybníkem / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 33 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1335x

Vyvolávací cena:

225 000

Účastníci: 21

Příhozy: 85