Čas na serveru 02:16:25

Krajina s rybníkem

Id: 426706

Krajina s rybníkem

  •  / Krajina s rybníkem / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 33 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1393x

Vyvolávací cena:

225 000

Účastníci: 21

Příhozy: 85