Čas na serveru 12:23:19

Krajina s vodní hladinou

Id: 326604

Krajina s vodní hladinou

  •  / Krajina s vodní hladinou / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr listu 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, datováno 13, zaskleno v kazetě, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

zobrazeno: 11158x

Vyvolávací cena:
15 000

125 000

Účastníci: 22

Příhozy: 78