Čas na serveru 23:06:11

Krajina v podhůří

Id: 320901

Krajina v podhůří

  •  / Krajina v podhůří / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr 32 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6383x

Vyvolávací cena:

100 000

Účastníci: 24

Příhozy: 110