Čas na serveru 22:34:40

Květinové zátiší

Id: 318602

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Václav Špála

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu viz foto

zobrazeno: 5723x

Vyvolávací cena:
4 800

66 000

Účastníci: 23

Příhozy: 75