Čas na serveru 01:25:20

Kytice

Id: 262314

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové

zobrazeno: 26163x

Vyvolávací cena:
12 000

115 000

Příhozy: 79