Čas na serveru 22:35:12

Kytice

Id: 348401

Kytice

  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála
  •  / Kytice / Václav Špála

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo vyjádření k dílu od PhDr. Nadi Řehákové z roku 2017

zobrazeno: 36652x

Vyvolávací cena:
12 000

95 000

Účastníci: 26

Příhozy: 74